Seyhan İlçe Başkanlığına atanan Abdurrahman Yeşiltaş’a ziyaret

Erdinç, “Seyhan ilçemizde gerçekleşen bayrak değişiminin başarılı sonuçlara vesile olmasını diliyorum”

AK Parti Adana Milletvekili, AR-GE Başkan Yardımcısı, Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Av. Mehmet Şükrü Erdinç, Seyhan İlçe Başkanlığına atanan Abdurrahman Yeşiltaş’ı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında ‘Sandık Kurulu’ çalışmalarına da nezaret eden Milletvekili Erdinç, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Seyhan İlçe Teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Erdinç beraberinde İl Başkanı Fikret Yeni ile birlikte geldiği AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş tarafından karşılandı. Yeşiltaş’a görevinde başarılar dileyen Erdinç, her yenilenmenin beraberinde güzel gelişmeleri getirdiği belirterek Yeşiltaş ve oluşturduğu ekibinin Seyhan’da güzel ve başarılı çalışmalar yapacağına olan inancını dile getirdi.

Seyhan İlçe Başkanı Yeşiltaş ise kendisine yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek Milletvekili Erdinç’e teşekkür etti.

Ardından sandık kurulu çalışmalarını yerinde inceleyip, nezaret eden Milletvekili Erdinç, “Yaklaşmakta olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Seyhan ilçemizde de sandık kurullarında yenilenmeler yapılıyor. Bu yenilenmeler ile birlikte Seyhan Teşkilatımızdan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarılı sonuçlar bekliyoruz.” dedi.


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top