Öğretmenlerimiz mesleğini fedakârca yerine getiren çok değerli kimselerdir

‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözünü yüz yılardır kendisine düstur edinmiş olan milletimiz, süre gelen tarihi boyunca sosyal hayatın her alanına yol göstericilik yapıp ışık tutan eğitmenlere her zaman saygı duymuştur.

Hepimiz biliyoruz ki, insan yetiştirmek ve insana yatırım yapmak, çok uzun süre isteyen bir yatırımdır ve oldukçada pahalıya mal olmaktadır. İşte böylesine önemli ve uzun bir yolda insan yetiştirmek, ülkemizin her yönden gelişmesine etki etmek öğretmenlerimizin elindedir. Ve öğretmenlerimiz mesleğini fedakârca yerine getiren çok değerli kimselerdir

Ülkemize kazandırdıkları ve yetiştirmiş oldukları öğrencilerin başarılarıyla mutlu olan, onları çok güzel mevkilerde görmenin haklı gururunu yaşayan öğretmenlerimize tüm milletçe saygı duyuyoruz. Duyulan bu saygıyı da sadece 24 Kasım günü değil, her zaman göstermek durumundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle  ülkemizin sevgi çiçekleri olan çocuklarımızı yine eşsiz sevgisiyle yetiştiren, bu kutsal mesleğin kahramanları tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en samimi duygularla kutlar, selam ve saygılarımı sunarım.


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top