Milletvekili Erdinç’ten Adanalı hemşehrilerine miting teşekkürü

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, 5-6 Ekim tarihlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen toplu açılış ve temel atma törenine gösterdikleri ilgi için Adanalı, Kozanlı ve Ceyhanlılara teşekkür etti.

Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, “Adanalı hemşehrilerimiz her zaman ki gibi samimi ve sıcakkanlıydılar. Adanalı, Kozanlı ve Ceyhanlı hemşehrilerimiz bu manada Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'a karşı göstermiş oldukları misafirperverlik ve kadirşinaslık için teşekkürü hak ettiler” dedi.

Erdinç teşekkür mesajında; “Açılışlar vesilesiyle alanlarını dolduran Adanalı, Kozanlı ve Ceyhanlı hemşehrilerimizin coşkusu ve heyecanı Başbakanımızı ve bizleri mutlu etmiştir. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, şehrimize kazandırılan 116 kalemden oluşan ve 865 milyon 405 bin liralık yatırımların açılışını yaparken, 1 milyar liralık, 7 hastaneyi bünyesinde barındıracak olan entegre sağlık kampusunun de temelini atmıştır. Bu rakam ise Adana şehrinin tek kalemde aldığı en büyük yatırımdır. Yatırımların kazandırılmasında emeği geçen Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Belediyelerimize, Kurumlarımıza ve İş Adamlarımıza da ayriyeten teşekkür ediyorum. Tabi ki en büyük teşekkürü Adanamıza 2 gün ayıran, vatandaşlarımızla buluşan, iş dünyasının sorunlarını dinleyen Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ediyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimize selam ve sevgilerimi sunuyorum” açıklamasını yaptı.


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top