Milletvekili Erdinç Kızıldağ Yaylasında Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Adana Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Av. Mehmet Şükrü Erdinç, partisinin Karaisalı İlçe Teşkilatının organize ettiği yaz programları çerçevesinde Karaisalı’ya gitti.

Karaisalı’ya bağlı olan Kızıldağ Yaylasına çıkan Milletvekili Erdinç yayla sakinleri ile temaslarda bulunda.

Ziyaret esnasında Milletvekili Erdinç’e Karaisalı İlçe Başkanı Ünal Işık, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Gül Yıldırım Acar, Cemal Saim Çetenak, Özdemir Gökdemir, Kenan Şenbayrak, İl Genel Meclis Üyeleri ve İlçe Yöneticileri eşlik etti.

Erdinç ilk olarak Kızıldağ Yaylası İboosman Mahallesinde vatandaşlarla buluştu ve burada meclis çalışmaları hakkında bilgi vererek onların sorunlarını da dinledi.

Vatandaşların istek, talep ve sorunlarını dinledikten sonra bir konuşma yapan Milletvekili Erdinç, hükümet olarak TBMM’de yapmış oldukları yasa değişiklikleri ve meclis çalışmaları hakkında bilgi vererek yeni çıkan torba yasası kanunuyla ülkede birçok şeyin değişeceğini söyledi. Önlerinde yaklaşan yerel seçimler olduğunu belirten Erdinç, “Yerel seçimler bizim için çok önemli. Karaisalı teşkilatımız bu konuda çok azimli çalışıyor. Ancak bu yetmez burada vatandaş olarak sizlere de çok büyük iş düşüyor. Özellikle değişen büyükşehir yasası nedeniyle sizler ilçe ve büyükşehre oy kullanacaksınız. Karaisalı ve büyükşehrin AK Parti belediyeciliğiyle buluşması lazım. Bunun içinde sizlerden destek istiyoruz. Bu çıkan kanunlarla sizlere de çok daha fazla hizmet gelecektir” dedi.

Daha sonra Karaisalı köy takımları arasında organize edilen futbol turnuvasını izleyen Milletvekili Erdinç, maç sonrası belediye tesislerinde sporcular ve vatandaşlarla bir araya geldi. Futbol turnuvasında emeği geçenlere teşekkür eden Erdinç, daha sonra tayini Diyarbakır’ın Hani ilçesine çıkan Karaisalı Kaymakamı Hidayet Sarı’ya Karaisalı İlçesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Milletvekili Erdinç son olarak, AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu üyesi Erkan Yılmaz’ın evinde verdiği iftar programına katılarak partililer ve vatandaşlarla beraber iftar açtı.


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top