Milletvekili Erdinç, ‘AK Parti’yi halkımız kurdu’

Halkımız illegal örgütlerin provokasyonuna gelmeyecektir’

AK Parti Adana Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Av. Mehmet Şükrü Erdinç, Çukurova İlçe Teşkilatının organize ettiği programlar çerçevesinde Güzelyalı, Göl, Belediyeevleri ve Yüzüncüyıl Mahallerinde vatandaşlarla buluştu.

Adı geçen mahallelerde bir dizi temaslarda bulunan Milletvekili Erdinç, buralarda oturan vatandaşların sorunlarını dinledi.

Ziyaret esnasında Milletvekili Erdinç’e Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak ve İlçe Yöneticileri eşlik ettiler.

Vatandaşların istek, talep ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Erdinç, ziyaretler esnasında yaptığı konuşmalarda, Türkiye’nin batısında, doğusunda, kuzeyinde, güneyinde her nerede yaşarsa yaşasın, vatandaşların eşit şekilde hizmet alması ve eşit şekilde muamele görmesi için AK Parti’nin yine aynı halk tarafından kurulduğunu ifade etti.

Erdinç konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “AK Parti kurulduğu günden buyana var gücüyle çalışıyor. Bu çerçevede terörün sonlanması üzerine yapılan çalışmalar sonucunda ülkede oluşan huzur ve güven ortamı dün olduğu gibi bu günde belli çevreleri rahatsız etmiştir. Ülkemizde oluşan huzur ve güven ortamından rahatsız olanlar, İstanbul Taksimdeki Gezi parkını ve Topçu Kışlasının yapılmasını bahane ederek ülkede gerginlik oluşturmaya çalışıyorlar. Asıl meselenin gezi parkı olmadığını, asıl meselenin AK Parti’ye vurmak ve iktidardan gitmesi olduğunu açık açık sosyal medyadan ve basın aracılığı ile açıklayan sanatçı kimliği ardına bürünmüş kişilerin ve illegal grupların provokasyonuna vatandaşlarımız gelmeyecektir. Sanatçı kimliğini kullanarak vatandaşı tahrik edenler halkımızın sağduyulu yaklaşımı sonucu başarılı olamayacaktır. Onların daha da başarısız olması için bu kişilerin televizyonlardan yer aldığı programları boykot edelim ve açıklamalarına itibar etmeyelim.”


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top