MİLLETİMİZİN BAŞISAĞOLSUN

Soma’da ki elim kaza tüm Türkiye’nin yüreğini yakmıştır. Milletimizin başı sağolsun, Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın

Milletimiz böylesi kederli günlerde daha da kenetlenmekte, birlik içinde hareket edip, acısını paylaşarak hafifletmektedir.

Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazası sonucu maalesef tüm Türkiye yasa boğulmuştur. Elim kazadan yaralı veya sağ olarak kurtulan maden çalışanları milletimize umut ışığı olurken, maalesef ölümlerin olması ise milletimizi derinden üzmektedir. Devletimiz güçlü, milletimiz sabırlıdır. Madden ve manen yapılması gereken ne varsa yerine getirilecektir. Bu kazada kusuru olanlar varsa ortaya çıkartılacak ve kanunlar önünde gereken adli soruşturma yapılarak, cezası verilecektir. Bundan da kimsenin kuşkusu olmasın. Bu elim kaza milletimizin kenetlenmesine vesile olacak, el birliğiyle yaralarımızı sarıp, acımızı dindireceğiz. Milletçe 77 milyon aynı acıyı yüreğimizde hissediyor ve yaşıyoruz. Milletimizin böylesi kederli günlerde daha da kenetlendiğine şahitlik ediyoruz. Bu acıyı da birlik ve beraberlik içinde hareket ederek paylaşacak ve hafifleteceğiz. Bütün vatandaşlarımızdan itidalli olmalarını istirham ediyor ve hala maden de olan işçilerimize sağ salim kurtulmaları için dua etmelerini rica ediyorum. Soma’da ki elim kaza tüm Türkiye’nin yüreğini yakmıştır.

Bizler de Soma'lı vatandaşlarımızın acısına ortak olmak için Soma'dayız.

Milletimizin başı sağolsun. Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top