Erdinç ve Yeni, Kozan’da

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Av. Mehmet Şükrü Erdinç ile Adana İl Başkanı Av. Fikret Yeni, Kozan’da bir dizi temaslarda bulundular.

Erdinç ve Yeni, beraberlerinde İl Başkan Yardımcıları M. Ali Özmansur, Mehmet Can ve Gökhan Özkök, İl Yönetim Kurulu üyesi Ömer Genç, Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, öceki dönem Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Salim Akkoç oluğu halde, 30 Mart yerel seçimleri sonrası ilçenin bazı köylerine teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Sırasıyla ilçeye bağlı Çukurköprü, Akdam, Doğanalanı, Aydın, Yüksekören, Çandık ve Kızıllar köylerini ziyaret eden Erdinç, Yeni ve beraberindeki heyetin ziyaretlerine muhtarlar ve vatandaşlar eşlik ettiler.

İlk ziyaret Çukurköprü köyünde, Muhtar Cumali Susam’ın yeğeninin düğün töreni ile başladı. Düğüne katılan AK Parti heyeti burada halay çekip, hayırlı olsun temennilerini iletti.

Daha sonra diğer köylere geçerek köylülerin istek ve talepleri dinleyen Erdinç ve Yeni, gerekli notları alıp yetkililere anında bilgi vererek çözüm yolları aradılar. Buralarda yaptıkları konuşmalarda Erdinç ve Yeni şunları söyledi;

Erdinç; “AK Parti’nin hiçbir işi yarım kalmaz”

Son yapılan 30 Mart yerel seçimlerinin ardından AK Partiye vermiş olunan destekten dolayı köy halkına teşekkür eden Milletvekili Erdinç, “Bu ziyaret bir seçim gezisi değil. Çünkü seçimden yeni çıktık. Vatandaşlarımız olarak sizler üzerinize düşeni yaptınız. Biliyorsunuz ki Nisan ayı rahmetin bol olduğu bir ay. Kutlu Doğum bu ayda, bu vesileyle Kutlu Doğum Haftanızı bir kez daha kutlamak ve Yerel Seçimler sonrası hem partimize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür etmek hem de sizlerin sorunlarını dinlemek için buralara geldik. Maalesef Adana ve Kozan’ımızda yerel seçimleri kaybettik. Kazanamamış olmamız, sizlere aldığınız hizmetin biteceğini düşündürmesin. AK Parti hükümeti bugüne kadar olduğu gibi yine Adana, ilçeleri ve köylerine hizmet etmeyi sürdürecektir. Bugün sizlerin istek ve sorunlarını dinlemeye geldik. Eğer bizim eksiklerimiz varsa bunları sizlerden dinleyip düzeltelim istiyoruz. Köyümüzün noksanı neyse onları not alarak gerekli makamlara iletip, çözümünün takipçisi olacağız. Aynı şekilde belediyecilik hizmetleri noktasında da sizlerin sorunlarını gerekli mercilere iletmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ülke genelinde almış oldukları yüzde 45 oy ile AK Parti’nin bir kez daha güven tazelediğine dikkat çeken Erdinç, “Elbette yerel seçimlerde adaylardan kaynaklı vatandaşlarımız farklı tercihler yapmış olabilirler. Ama Biz AK Parti’yiz vaat ettiğimiz, vermiş olduğumuz her sözün arkasındayız. Başladığımız hiçbir iş yarım kalmaz. Ortaya çıkan eserleri hepiniz çok iyi biliyorsunuz” dedi.

Yeni; “Karşımızda omurgasız davranan bir blok oluşturdular”
Yerel seçimler sonrası Adana’da ne gibi hatalar yapıldığını tespit etmek ve vatandaşların sorunlarını dinlemek maksadıyla geldiklerinin altını çizen İl Başkanı Fikret Yeni, “Biz hala iktidar partisiyiz. Ülkemize hizmet AK Parti ile geldi ve AK Parti sizlere hizmet üretmeye devam edecektir. Bu yerel seçimde bizlere oy veren siz değerli hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz. Kozan’da oyumuzu arttırmamıza rağmen seçimi kaybettik. Karşımızda omurgasız davranan bir blok oluşturdular. Sonuçta böyle oldu. Yoksa buralardan daha önce % 70’lere varan destek almıştık. Partimiz Adana ve bazı ilçelerinde seçimi kaybetmiş olsa da ülke genelinde almış olduğu oy ile milletimizin bir kez daha teveccühüne mazhar olmuştur. Bizler tabiî ki bu sonuçlardan da kendimize dersler çıkartacağız. Nerede hata yaptık ve hangi eksiklerimiz oldu ise sizlerin fikirleri ve görüş alış verişiyle telafi edeceğiz. Milletimize hizmet konusunda teşkilat olarak elimizden gelen gayreti göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Buralara ziyaretlerimiz bundan sonra da olacaktır. Önümüzdeki seçimlerde sizlerinde desteği ile AK Parti hükümeti yine köylerimize ve Adana’mıza daha iyi hizmetler kazandıracaktır” diye konuştu.


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top