Adanalı hemşehrilerimize miting teşekkürü

23 Temmuz günü Cumhurbaşkanı adayı, Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen mitinge gösterdikleri ilgi için Adanalılara teşekkür ediyorum.

Dün yine Adanalı hemşehrilerimiz oldukça samimi bir halde miting alanını doldurdular. Sıcağa ve oruçlu olmalarına rağmen yaşattıkları coşku herkesin takdirini kazandı. Doğası gereği sıcakkanlı olan Adanalılar dün bir kez daha Cumhurbaşkanı adayımız, Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'a karşı misafirperverliklerini ortay koyarak kocaman bir teşekkürü hak ettiler.

Cumhurbaşkanlığı Adaylığı sürecinde başlattığı mitinglere Adana ile davam eden Sayın Recep Tayyip Erdoğan için daha önceki mitingler ve dün Adana’daki miting sonrası şimdiden Cumhurbaşkanı diyebiliriz. Bu ilana vesile olan Adanalı hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Dün miting alanını dolduran Adanalıların coşkusu ve heyecanı Başbakanımızı ve bizleri sevindirmiş, mutlu etmiştir. Mitingin sorunsuz ve güzel geçmesi için emek harcayan Bakanımız Ömer Çelik Bey başta olmak üzere, Milletvekili arkadaşlarımıza, İl Başkanımıza, il teşkilatımıza, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve teşkilatlarına, İlçe Başkanlarımıza ve teşkilatlarına, Belediye meclis üyelerimize, mahalle temsilcilerine ve tüm partililerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanı adayımız, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hiç yılmadan, yorulmadan yoluna devam ettiği ve Adana’ya zaman ayırdığı için de teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle Adanalı hemşehrilerimizin tümüne selam ve sevgilerimi sunuyorum.


© 2013 Sitenin Tüm Hakları msukruerdinc.com'a aittir. Tasarım: Zysistem.net

AK PARTİ      BİMER      TBMM     

Scroll To Top